apteka.lvAPTEKA.LV

Предложения месяца-Цены-Цена предл. Предложения месяца
Карта аптек латвии Дежурные врачи медпомощь
Поиск лекарств и их аналогов-ЦеныЛекарства по алфавиту
Предложения по вакцинации. Прейскуранты-Цены-Цена предл. Вакцинация
Геомагнитная обстановка Геомагнитная обстановка
    
Очереди на
   медобследования   
    Списки компенсиру‑    
емых медикаментов
Е‑здоровье
    Мои рецепты    

NUROFEN SUSPENSIJA BĒRNIEM (APELSĪNU) 150ML

Внимание! Материалы, представленные здесь, служат лишь для ознакомления и не могут являться руководством для самостоятельного лечения. Сайт ни в коем случае не ответственен за приведенные описания препаратов. Вы используете или не используете их на свой собственный риск!

На 2021-Mar-07
NUROFEN-KIDS-лекарство/препарат ориентировочно, Вы можете купить "NUROFEN SUSPENSIJA BĒRNIEM (APELSĪNU) 150ML" в городе Рига, Латвия по следующей цене:

 • 4.85€  5.79$  4.19£  431Rub  49.4SEK  22PLN  19.21₪ 


Mакcимально допустимая государством цена в Латвии (от сайта ZVA) Euro:Цена, макcимально допустимая в Латвии, показаная в картинке на лекарство/препарат NUROFEN SUSPENSIJA BĒRNIEM (APELSĪNU) 150ML     Перепроверить

ATC кодM01AE01 

Активные вещества: Ibuprofenum

 


Фирма производитель: Reckitt Benckiser Healthcare
Безрецептурный препарат/средства ухода за больными, перевязочные материалы, перчатки, медицинские принадлежности, устройства,...

* Данная таблица была скомпонована полностью автоматически, независимым от позиции рекламодателей способом, напрямую и без модификаций, ретранслируя открытые предложения доступные на указанные даты.


К сожалению, пока в нашей базе данных есть инструкция к препарату только на латышском языке("Devas"="дозы", "dienā"="в день")[L1R]


SASKAŅOTS ZVA


 

Lietošanas instrukcija: informācija zāļu lietotājam

 

NUROFEN bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai

(Ibuprofenum)

 

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet visu instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

 • Vienmēr lietojiet šis zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai arī tā, kā to noteicis(kusi) ārsts vai farmaceits.

 • Saglabājiet šo instrukciju! Iespējams, ka vēlāk to vajadzēs pārlasīt.

 • Ja Jums nepieciešama papildus informācija vai padoms, vaicājiet farmaceitam.

 • Ja Jums ir jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Tas attiecas arī uz iespējamām blakusparādībām, kas nav minētas šajā instrukcijā. Skatīt 4. punktu.

 • Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

 

Šajā instrukcijā varat uzzināt:

 

 1. Kas ir Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai un kādam nolūkam to lieto.

 2. Kas Jums jāzina pirms Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai lietošanas.

 3. Kā lietot Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai.

 4. Iespējamās blakusparādības.

 5. Kā uzglabāt Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai.

 6. Iepakojuma saturs un cita informācija.

 

1. Kas ir Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai un kādam nolūkam to lieto?

 

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret augstu temperatūru, sāpēm un pietūkumu.

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tā darbība ir mērķēta uz drudža un sāpju rašanās avotu.

 

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija ir paredzēta zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma un bērniem.

To lieto iekšķīgi, lai

* bērnam ātri un efektīvi pazeminātu temperatūru (tai skaitā imunizācijas izraisītu drudzi),

* remdētu zobu šķilšanās sāpes, zobu sāpes, ausu sāpes, kakla sāpes, galvassāpes un vieglas sastiepuma radītas sāpes.

 

Ārsts var izrakstīt šīs zāles arī citu veselības traucējumu gadījumā. Ievērojiet viņa/viņas norādījumus par to, cik bieži un kādā daudzumā zāles jādod bērnam.

 

 1. Kas jāzina pirms Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai lietošanas.

 

Nelietot Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai šādos gadījumos:

Bērniem un zīdaiņiem:

*līdz 3 mēnešu vecumam vai ja ķermeņa svars mazāks par 5 kg,

* kuriem ir vai ir bijusi peptiska čūla vai asiņošana (divas vai vairākas pierādītas čūlas vai asiņošanas epizodes),

*kuriem ir bijusi asiņošana vai perforācija kuņģa – zarnu traktā, kas saistīta ar NPL terapiju,

*kuri ir alerģiski pret ibuprofēnu vai kādu citu (6. punktā minēto) šo zāļu sastāvdaļu.

*kuriem ir smagas aknu, nieru vai sirds mazspēja,

*kuri lieto citus nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (NPL) vai aspirīnu vairāk nekā 75 mg dienā,

*kuriem agrāk kā reakcija uz ibuprofēnu, acetilsalicilskābi (aspirīnu) vai citiem nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem ir bijušas paaugstinātas jutības reakcijas (piemēram, astma, rinīts, angioneirotiska tūska vai nātrene),

*kuriem ir iedzimta slimība, kas saistīta ar fruktozes/augļu cukura nepanesību (iedzimta fruktozes nepanesība), jo no palīgvielas maltitola organismā var veidoties fruktoze.

Pieaugušajiem, lietojot šīs zāles jāņem vērā iepriekš minētais un vēl papildus šādā gadījumā:

*grūtniecības pēdējos 3 mēnešos.

 

 

Tādu zāļu lietošana, kā, piemēram, Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija, var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku. Ja zāles tiek lietotas lielā devā un ilgstoši, iespējams lielāks minēto traucējumu risks. Nelietojiet zāles lielākā devā un ilgāk, nekā ieteikts.

Ja Jums ir sirdsdarbības traucējumi, esat pārcietis insultu vai uzskatāt, ka Jums ir minēto traucējumu risks (piemēram, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, augsts holesterīna līmenis vai esat smēķētājs), noteikti konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Īpaša piesardzība, lietojot Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai, nepieciešama šādos gadījumos:

* ir vai agrāk ir bijusi bronhiālā astma;

* nieru, sirds, aknu vai zarnu darbības traucējumi;

* sistēmas sarkanā vilkēde- imūnās sistēmas slimība, kas skar saistaudus, izraisot locītavu sāpes, ādas pārmaiņas un citu orgānu darbības traucējumus;

* pirmie 6 grūtniecības mēneši vai zīdīšanas periods;

* Nurofen pieder to zāļu grupai, kas var samazināt sieviešu auglību. Pārtraucot terapiju, efekts ir atgriezenisks. Maz ticams, ka, īslaicīgi lietojot, šīs zāles ietekmēs iespēju palikt stāvoklī. Tomēr pirms šo zāļu lietošanas, pastāstiet savam ārstam, ka Jums ir grūtības palikt stāvoklī.

 

Jāizvairās no Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensijas vienlaicīgas lietošanas ar citu NPL, arī ciklooksigenāzes – 2 selektīvo inhibitoru.

Zāļu nevēlamo blakusiedarbību var mazināt, lietojot mazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu kontrolei, iespējami īsāku laiku.

 

Gados vecāki pacienti

Gados vecākiem pacientiem NPL lietošana biežāk izraisa nevēlamas blakusparādības, īpaši kuņģa-zarnu trakta asiņošanu un perforāciju, kas var radīt letālu iznākumu.

Kuņģa-zarnu trakta (KZT) asiņošana, čūla un perforācija

Ziņojumi par KZT asiņošanu, čūlu vai perforāciju ir saņemti saistībā ar visiem NPL. Ziņojumi liecina, ka minētās nevēlamās blakusparādības var rasties neatkarīgi no NPL lietošanas ilguma. Par nevēlamu blakusparādību rašanos var vēstīt brīdinājuma simptomi, bet tādi var arī nebūt, kā arī nevēlamās blakusparādības var rasties pacientiem, kam anamnēzē KZT traucējumi nav bijuši.

 

KZT asiņošanas, čūlas vai perforācijas risks ir lielāks, lietojot lielāku NPL devu. Lielāks minēto nevēlamo blakusparādību risks ir arī tiem pacientiem, kam anamanēzē bijusi čūla, īpaši ar komplikācijām: asiņošanu vai perforāciju, kā arī gados vecākiem pacientiem. Šiem pacientiem terapija jāsāk ar iespējami mazāku NPL devu. Šajos, kā arī gadījumos, kad tiek lietots aspirīns mazās devās vai citas zāles ar palielinātu KZT nevēlamu blakusparādību risku, rūpīgi jāapsver nepieciešamība NPL kombinēt ar gastroprotektoriem, piemēram, mizoprostolu vai protonu sūkņa inhibitoriem.

 

Pacientiem (īpaši gados vecākiem), kam anamnēzē diagnosticēti KZT traucējumi, jāiesaka ziņot par ikvienu neparastu abdominālu simptomu (īpaši KZT asiņošanu). Būtiski minētiem simptomiem pievērst pastiprinātu uzmanību ārstēšanas sākumā.

 

Piesardzība jāievēro pacientiem, kas vienlaikus saņem zāles, kas var palielināt čūlas vai asiņošanas risku: piemēram, perorālos kortikosteroīdus, antikoagulantus (piemēram, varfarīnu), selektīvos serotonīna atpakaļsaistīšanas inhibitorus vai antitrombotiskos līdzekļus (piemēram, aspirīnu).

Ja pacientam, kas lieto Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensiju, tiek diagnosticēta KZT asiņošana vai čūla, zāļu lietošana nekavējoties jāpārtrauc.

Pacientiem, kam anamnēzē diagnosticēta KZT slimība (čūlains kolīts, Krona slimība), NPL jālieto piesardzīgi, jo iespējams slimības paasinājums.

 

Ļoti retos gadījumos saņemti ziņojumi par smagām ādas reakcijām, ko saista ar NPL lietošanu: tostarp eksfoliatīvo dermatītu, Stīvensa-Džonsona sindromu un toksisko epidermālo nekrolīzi. Lielāks nevēlamu blakusparādību risks ir terapijas sākumā: vairumā gadījumu ārstēšanas pirmajā mēnesī. Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensijas lietošana jāpārtrauc, tiklīdz rodas izsitumi, gļotādas bojājumi vai jebkuras citas paaugstinātas jutības pazīmes.

 

Dehidratētiem bērniem un pusaudžiem pastāv nieru bojājuma risks.

 

Citas zāles un Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija

 

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensiju jāizvairās lietot kombinācijā ar:

Acetilsalicilskābi (Aspirīnu): ja vien ārsts nav ieteicis lietot mazas acetilsalicilskābes (aspirīna) devas (ne vairāk kā 75 mg dienā), jo tas var palielināt nevēlamo blakusparādību risku.

Citiem NPL ieskaitot ciklooksigenāzes-2 selektīviem inhibitoriem: tie var palielināt nevēlamo blakusparādību risku.

 

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensiju piesardzīgi jālieto kombinācijā ar:

 • Antikoagulantiem: NPL var pastiprināt antikoagulantu, piemēram varfarīna iedarbību;

 • Zālēm pret augstu asinsspiedienu (AKE inhibītoriem un angiotenzīna II antagonistiem) un urīndzenošiem (diurētiskiem) līdzekļiem;

 • Kortikosteroīdiem: palielināts KZT čūlas un asiņošanas risks;

 • Antitrombotiskiem līdzekļiem un selektīviem serotonīna atpakaļsaistīšanas inhibitoriem: palielināts KZT asiņošanas risks;

 • Sirds glikozīdiem (zāles sirds slimību ārstēšanai);

 • Litija preparātiem (depresijas ārstēšanai);

 • Metotreksātu (zāles psoriāzes, artrīta un atsevišķu vēža formu ārstēšanai);

 • Ciklosporīnu (zāles imūnās reakcijas nomākšanai);

 • Takrolīmu (zāles imūnās reakcijas nomākšanai);

 • Mifepristonu (zāles grūtniecības pārtraukšanai);

 • Zidovudīnu (pretvīrusu zāles);

 • Hinolonu grupas antibiotiskiem līdzekļiem, jo var būt palielināts krampju rašanās risks.

 

 

Grūtniecība un barošanas ar krūti

Pirms jebkuru zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

No Nurofen lietošanas grūtniecības pirmo 6 grūtniecības mēnešu laikā ir pēc iespējas jāizvairās. Grūtniecības trešajā trimestrī ibuprofēns ir kontrindicēts.

 

Ierobežotos pētījumos ir konstatēts, ka mātes pienā ibuprofēns nonāk ļoti nelielā koncentrācijā, tomēr to nav ieteicams lietot barošanas ar krūti laikā.

 

Transportlīdzekļu vadīšana un mehānismu apkalpošana:

Ievērojot ieteiktās devas un terapijas ilgumu, ietekme nav gaidāma.

 

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai satur maltītu un glicerīnu:

* Ja ārsts ir teicis, ka Jums vai Jūsu bērnam ir kāda cukura nepanesība, pirms lietojat šīs zāles, konsultējieties ar ārstu.

* Glicerīns var izraisīt galvassāpes, sāpes vēderā vai caureju.

 1. Kā lietot Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai?

 

Noņemiet vāciņu (spiediet to uz leju un skrūvējiet pretēji pulksteņa rādītāja virzienam).

Kā lietot 5 ml dozēšanas šļirci:

 

1. Stingri iespiediet šļirci pudelītes kakla aizbāznī (atverē).

2. Labi sakratiet pudelīti.

3. Piepildiet šļirci, apgriežot pudelīti otrādi. Neizņemot šļirci, uzmanīgi velciet virzuli uz leju līdz pareizajai atzīmei uz šļirces.

4. Pagrieziet pudelīti atpakaļ un, uzmanīgi skrūvējot, izņemiet šļirci no pudelītes aizbāžņa.

5. Ielieciet šļirci bērnam mutē. Saudzīgi spiežot virzuli uz leju, izspiediet šķidrumu.

[image] 

 

 

 

 

 

Pēc zāļu lietošanas uzskrūvējiet pudelītei vāciņu. Izmazgājiet šļirci ar siltu ūdeni un nosusiniet. Uzglabājiet bērniem nepieejamā un neredzamā vietā!

 

Imunizācijas izraisīts drudzis:

Ja vien zāles nav ieteicis ārsts, zīdaiņiem līdz 3 mēnešu vecumam tas nav piemērots.

 • Viena 2,5 ml deva, kam, ja nepieciešams, pēc 6 stundām seko vēl viena 2,5 ml deva.

 • 24 stundu laikā nav atļauts dot vairāk kā 5 ml. Ja drudzis nemazinās, nedodiet trešo devu, bet konsultējieties ar ārstu.

Pret sāpēm un drudzi:

Zāles paredzētas tikai īslaicīgai lietošanai.

Bērni, kas sver mazāk par 5 kg šīs zāles nedrīkst lietot.

Zīdaiņiem no 3 līdz 5 mēnešu vecumam ārsta padoms nepieciešams tad, ja simptomi pastiprinās vai nav izzuduši pēc 24 stundām.

Ja bērniem no 6 mēnešu vecuma un pusaudžiem zāles jālieto ilgāk kā 3 dienas vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu.

 

3-6 mēnešus veci zīdaiņi, kuru ķermeņa masa pārsniedz 5 kg: dot 2,5 ml trīs reizes dienā 24 stundu laikā.

6 - 12 mēnešus veci zīdaiņi: dot pa 2,5 ml trīs līdz četras reizes 24 stundu laikā.

1 - 3 gadus veci bērni: dot pa 5 ml trīs reizes 24 stundu laikā.

4 - 6 gadus veci bērni: dot pa 7,5 ml (5 ml + 2,5 ml) trīs reizes 24 stundu laikā.

7 - 9 gadus veci bērni: dot pa 10 ml (2x5ml) trīs reizes 24 stundu laikā.

10 - 12 gadus veci bērni: dot pa 15 ml (3x5ml) trīs reizes 24 stundu laikā.

 

Devas jādod aptuveni ik pēc 6 - 8 stundām (starp devām ir nepieciešams vismaz 4 stundas ilgs starplaiks).

 

Brīdinājums: Nepārsniegt norādīto devu.

 

Ja esat lietojis Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai vairāk nekā noteikts:

Ja Jūs netīšām iedodat lielāku devu nekā norādītā, nekavējoties konsultējieties ar ārstu.

 

 1. Iespējamās blakusparādības.

 

Tāpat kā visas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

Lai gan blakusparādības ir reti, Jūsu bērnam var rasties kāda no zināmajām nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) blakusparādībām. Ja tā notiek vai Jums ir bažas, pārtrauciet lietot šīs zāles un pēc iespējas ātrāk konsultējieties ar ārstu. Gados vecākiem pacientiem, lietojot šīs zāles, pieaug risks, ka attīstīsies blakusparādībām.

Bieži: var ietekmēt līdz 1 no 10 cilvēkiem

Retāk: var ietekmēt līdz 1 no 100 cilvēkiem

Reti: var ietekmēt līdz 1 no 1000 cilvēkiem

Ļoti reti: var ietekmēt līdz 1 no 10 000 cilvēkiem

Nav zināms: biežums nav nosakāms pēc pieejamiem datiem.

 

Kuņģa-zarnu trakta traucējumi: KZT traucējumi ir visbiežākās nevēlamās blakusparādības. Iespējama peptiska čūla, perforācija vai KZT asiņošana, dažkārt ar letālu iznākumu, īpaši gados vecākiem pacientiem.

Ziņots par šādām blakusparādībām: slikta dūša, vemšana, caureja, meteorisms, dispepsija, aizcietējums, sāpes vēderā, asinis izkārnījumos (melēna), vemšana ar asinīm (hematemēze), čūlains stomatīts, kolīta vai Krona slimības paasinājums. Retāk novērots gastrīts.

Asins un limfātiskās sistēmas traucējumi: neizskaidrojami vai neparasti zilumi vai asiņošana, drudzis, kakla iekaisums, virspusējas mutes dobuma čūlas, ārkārtējs bālums vai nespēks.

Sirds funkcijas traucējumi: tādu zāļu lietošana kā, piemēram, Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija, var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku.

Alerģiskas reakcijas: astmas paasinājums. Neizskaidrojama sēkšana vai elpas trūkums, sejas un mēles tūska, kolapss. Papildus var būt ādas reakcijas, tās dažreiz var būt smagas –ar ādas lobīšanos un tulznām.

Bullozas ādas reakcijas, arī Stīvensa-Džonsona sindroms un toksiska epidermāla nekrolīze (ļoti reti novērotas nevēlamas blakusparādības).

Aknu darbības traucējumi: ādas un acu dzelte un/vai gaiši izkārnījumi un tumšs urīns.

Nieru darbības traucējumi: samazināts vai palielināts urīna daudzums, duļķains urīns, asinis urīnā, sāpes mugurā un / vai tūska (īpaši kājās).

Nervu sistēmas darbības traucējumi: galvassāpes, kakla stīvums, dezorientācija, redzes traucējumi.

Izmeklējumi: samazināts hemoglobīna līmenis.

 

Ziņošana par blakusparādībām

Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Tas attiecas arī uz iespējamajām blakusparādībām, kas nav minētas šajā instrukcijā.

Jūs varat ziņot par blakusparādībām arī tieši, izmantojot minēto nacionālās ziņošanas sistēmas kontaktinformāciju:

 

Zāļu valsts aģentūra

Jersikas iela 15

Rīga, LV 1003

Tālr.: +371 67078400

Fakss: +371 67078428

Tīmekļa vietne: www.zva.gov.lv

 

Ziņojot par blakusparādībām, Jūs varat palīdzēt nodrošināt daudz plašāku informāciju par šo zāļu drošumu.

 

 1. Kā uzglabāt Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai

 

Nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas nosacījumi.

Uzglabāt šīs zāles bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Nelietot šīs zāles lietošanai pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz kastītes vai pudelītes pēc Derīgs līdz vai Exp:.

Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu. Derīguma termiņš pēc pirmreizējās pudelītes atvēršanas – 6 mēneši.

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

 

 

 1. Iepakojuma saturs un cita informācija.

 

Ko satur Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai

 

Aktīvā viela ir ibuprofēns. 5 ml suspensijas iekšķīgai lietošanai satur aktīvo vielu – 100 mg ibuprofēna (Ibuprofenum).

 

Citas sastāvdaļas ir maltitola sīrups, attīrīts ūdens, glicerīns, citronskābe, nātrija citrāts, nātrija hlorīds, nātrija saharināts, apelsīnu garšviela, ksantāna gumija, polisorbāts 80, domifēna bromīds.

 

Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai ārējais izskats un iepakojums

 

Dzintara krāsas polietilēna tereftalāta (PET) pudeles ar bērniem neatveramu korķi ar zema blīvuma polietilēna iekšējo pārklājumu. Pudeles pa 100 ml preparāta. Ir pievienota šļirce ar polipropilēna tvertni un PE virzuli 2,5 un 5 ml lielām devām.

 

Reģistrācijas apliecības īpašnieks

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Polija

 

Ražotāji un atbildīgie par sērijas izlaidi

1. BCM Ltd.,

Thane Road, Beeston, Nottingham,

Nottinghamshire NG2 3AA, Lielbritānija

 

2. Almirall Hermal GmbH

Scholtzstrasse 3, D-21465 Reinbek, Vācija

 

3. Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited,

Dansom Lane, Hull, East Yorkshire, HU8 7DS, Lielbritānija

 

Lai saņemtu papildu informāciju par šīm zālēm, lūdzam sazināties ar reģistrācijas apliecības īpašnieka vietējo pārstāvniecību:

 

SIA ELVIM

Kurzemes pr. 3G

Rīga, LV-1067

Latvija

Tel.: +371 67808450

Fakss: +371 67808451

 

 

Šī lietošanas instrukcija pēdējo reizi pārskatīta 2015. gada aprīlī. Источник аннотации, инструкции по применению препарата(лекарства): Государственное агенство лекарств-ZVA


[*1]

DDD. Источник информации: Центр сотрудничества Всемирной организации здравоохранения по методологии статистики лекарственных средств - [Nov-2015]


Назад


Facebook Tweeter E-mail link Draugiem
Аптекам и магазинам БАД’ов Рекламодателям О проекте

2011-2021 iDrugs24.com © . Все права защищены