apteka.lvAPTEKA.LV

Предложения месяца-Цены-Цена предл. Предложения месяца
Карта аптек латвии Дежурные врачи медпомощь
Поиск лекарств и их аналогов-ЦеныЛекарства по алфавиту
Предложения по вакцинации. Прейскуранты-Цены-Цена предл. Вакцинация
Геомагнитная обстановка Геомагнитная обстановка
    
Очереди на
   медобследования   
    Списки компенсиру‑    
емых медикаментов
Е‑здоровье
    Мои рецепты    

IBULAIN 200MG APVALKOTĀS N10

Внимание! Материалы, представленные здесь, служат лишь для ознакомления и не могут являться руководством для самостоятельного лечения. Сайт ни в коем случае не ответственен за приведенные описания препаратов. Вы используете или не используете их на свой собственный риск!

На 2021-Mar-01
IBULAIN-лекарство/препарат ориентировочно, Вы можете купить "IBULAIN 200MG APVALKOTĀS N10" в городе Рига, Латвия по следующей цене:

 • 1.28€  1.55$  1.11£  116Rub  13SEK  6PLN  5.13₪ 


Mакcимально допустимая государством цена в Латвии (от сайта ZVA) Euro:Цена, макcимально допустимая в Латвии, показаная в картинке на лекарство/препарат IBULAIN 200MG APVALKOTĀS N10     Перепроверить

ATC кодI8201UB 

Активные вещества: Ibuprofenum

 


Фирма производитель: 
Безрецептурный препарат/средства ухода за больными, перевязочные материалы, перчатки, медицинские принадлежности, устройства,...

Cписок лекарств, продуктов c таким же или со схожим наименованием *
Название товара / лекарства  Цены Аптечная сеть
IBULAIN 200MG APVALKOTĀS TABLETES N10
1.28€ , Jan.2020 Интернет аптека Latvija internetaptieka.lv Тел. 67840809Купить
* Данная таблица была скомпонована полностью автоматически, независимым от позиции рекламодателей способом, напрямую и без модификаций, ретранслируя открытые предложения доступные на указанные даты.


К сожалению, пока в нашей базе данных есть инструкция к препарату только на латышском языке("Devas"="дозы", "dienā"="в день")[L1R]


SASKAŅOTS ZVA


Lietošanas instrukcija: informācija lietotājam

 

Ibulain 200 mg apvalkotās tabletes

 

Ibuprofenum

 

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet visu instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai arī tā, kā to noteicis ārsts vai farmaceits.

 • Saglabājiet šo instrukciju! Iespējams, ka vēlāk to vajadzēs pārlasīt.

 • Ja Jums nepieciešama papildu informācija vai padoms, vaicājiet farmaceitam.

 • Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Tas attiecas arī uz iespējamajām blakusparādībām, kas nav minētas šajā instrukcijā. Skatīt 4. punktu.

 • Ja pēc 3 dienām drudža gadījumā vai 10 dienām sāpju gadījumā nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

 

Šajā instrukcijā varat uzzināt:

1. Kas ir Ibulain un kādam nolūkam to lieto

2. Kas Jums jāzina pirms Ibulain lietošanas

3. Kā lietot Ibulain

4. Iespējamās blakusparādības

5. Kā uzglabāt Ibulain

6. Iepakojuma saturs un cita informācija

 

 

1. Kas ir Ibulain un kādam nolūkam to lieto

 

Zāļu Ibulain aktīvā viela ibuprofēns ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL) ar pretsāpju, pretiekaisuma un mērenu pretdrudža darbību.

 

Ibuprofēnu lieto īslaicīgi vieglu un mērenu sāpju, tai skaitā menstruāciju sāpju, pēcoperācijas sāpju, zobu sāpju un migrēnas sāpju, kā arī drudža mazināšanai.

 

 

2. Kas Jums jāzina pirms Ibulain lietošanas

 

Nelietojiet Ibulain šādos gadījumos:

 • ja Jums ir alerģija pret ibuprofēnu vai kādu citu (6. punktā minēto) šo zāļu sastāvdaļu;

 • ja Jums ir bijusi paaugstināta jutība: bronhu spazmas, bronhiālā astma, nātrene, deguna gļotādas tūska, angioneirotiskā tūska, izsitumi pēc acetilsalicilskābes vai cita NPL lietošanas;

 • ja Jums ir bijusi kuņģa-zarnu trakta (KZT) asiņošana vai perforācija, kas saistīta ar NPL lietošanu;

 • Ja Jums ir vai ir bijusi peptiska čūla/asiņošana (divas vai vairākas pierādītas čūlas vai asiņošanas epizodes);

 • ja Jums ir asiņošana smadzenēs vai cita aktīva asiņošana;

 • ja Jums ir neskaidras izcelsmes asinsrades traucējumi;

 • ja Jums ir smaga sirds mazspēja;

 • ja Jums ir smaga aknu un/vai nieru mazspēja;

 • ja esat grūtniece (skatīt Grūtniecība, barošana ar krūti un fertilitāte).

 

Jāizvairās no acetilsalicilskābes, citu NPL, t. sk. ciklooksigenāzes-2 selektīvo inhibitoru vienlaicīgas lietošanas.

 

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā

Pirms Ibulain lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Gados vecākiem pacientiem NPL lietošana biežāk izraisa nevēlamas blakusparādības, īpaši KZT asiņošanu un perforāciju (kuņģa vai zarnu sienas plīsumu).

 

KZT asiņošana, čūla un perforācija var rasties neatkarīgi no zāļu lietošanas ilguma. Par blakusparādību rašanos var vēstīt brīdinājuma simptomi, bet tādu var arī nebūt. Nevēlamās blakusparādības var rasties arī pacientiem, kuriem KZT traucējumi nav bijuši.

KZT asiņošanas, čūlas vai perforācijas risks paaugstinās, lietojot lielāku zāļu devu. Lielāks minēto nevēlamo blakusparādību risks ir arī pacientiem, kuriem iepriekš ir bijusi čūla, īpaši ar sarežģījumiem: asiņošanu vai perforāciju, kā arī gados vecākiem pacientiem. Šiem pacientiem jālieto iespējami mazāka ibuprofēna deva. Šajos, kā arī gadījumos, kad tiek lietota acetilsalicilskābe mazās devās vai citas zāles ar palielinātu KZT nevēlamu blakusparādību risku, ārsts Jums papildus var nozīmēt zāles kuņģa gļotādas aizsardzībai, piemēram, mizoprostolu vai protonu sūkņa inhibitoru (piemēram, omeprazolu).

Būtiski minētajiem simptomiem pievērst pastiprinātu uzmanību ārstēšanas sākumā.

Piesardzība jāievēro pacientiem, kuri vienlaikus lieto zāles, kas var palielināt čūlas vai asiņošanas risku, piemēram, iekšķīgi lietojamie kortikosteroīdi, antikoagulanti (piemēram, varfarīns), selektīvie serotonīna atpakaļsaistīšanas inhibitori (zāles depresijas ārstēšanai) vai zāles trombu veidošanās novēršanai (piemēram, acetilsalicilskābe).

Ja rodas KZT darbības traucējumi, Ibulain lietošana nekavējoties jāpārtrauc un jākonsultējas ar ārstu.

Pacientiem, kuriem iepriekš ir diagnosticēta KZT slimība (čūlainais kolīts, Krona slimība), Ibulain jālieto piesardzīgi, jo iespējams slimības paasinājums.

 

Bronhiālās astmas un sašaurinātu elpceļu slimību gadījumā var paaugstināties bronhu spazmu risks.

 

Sirds un asinsvadu sistēmas, nieru un aknu mazspēja. NPL lietošana var izraisīt devas atkarīgu nieru mazspēju. Lielāks risks ir pacientiem ar nieru darbības traucējumiem, sirds mazspēju, aknu darbības traucējumiem un gados vecākiem pacientiem, kuri lieto diurētiskos (urīna izdali veicinošus) līdzekļus. Pacientiem ar sirds mazspēju vai paaugstinātu asinsspiedienu ibuprofēns jālieto piesardzīgi iespējamās tūskas dēļ.

 

Sirds-asinsvadu sistēmas un galvas smadzeņu asinsrites traucējumi. Šo zāļu lietošana var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku. Ja zāles tiek lietotas lielā devā un ilgstoši, minēto traucējumu risks palielinās. Nelietojiet zāles lielākā devā un ilgāk, nekā ieteikts.

Ja Jums ir sirds darbības traucējumi, esat pārcietis insultu vai uzskatāt, ka Jums ir minēto traucējumu risks (piemēram, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, augsts holesterīna līmenis vai esat smēķētājs), noteikti konsultējieties ar ārstu.

 

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem jālieto pēc iespējas mazāka terapeitiskā deva. Ja ārstēšanas laikā rodas nieru darbības traucējumi, Ibulain lietošana jāpārtrauc un jākonsultējas ar ārstu.

 

Pacientiem ar sistēmisko sarkano vilkēdi un jauktu saistaudu slimību ir paaugstināts aseptiskā meningīta risks.

 

Ļoti reti pēc NPL lietošanas ir smagas ādas reakcijas, tai skaitā eksfoliatīvais dermatīts, Stīvensa-Džonsona sindroms un toksiska epidermas nekrolīze. Lielāka šo bīstamo ādas bojājumu iespējamība ir ārstēšanas sākumā. Ja rodas izsitumi, gļotādas bojājumi vai citas paaugstinātas jutības pazīmes, Ibulain lietošana jāpārtrauc un nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

 

Paaugstinātas jutības reakcijas var rasties arī pacientiem, kuriem anamnēzē tādas nav bijušas. Īpaša piesardzība jāievēro, ja Jums ir vai ir bijušas bronhospastiskas reakcijas (piemēram, bronhiālā astma), rinīts vai gadījumos, ja ir bijusi angioneirotiskā tūska. Anafilaktisku reakciju gadījumā jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība.

 

Pacientiem ar asinsreces traucējumiem un pacientiem, kuri lieto antikoagulantus (zāles asinsreces kavēšanai), ibuprofēns jālieto piesardzīgi, jo var pagarināties asiņošanas laiks.

 

Aseptiskais meningīts pēc ibuprofēna lietošanas novērots reti. Lai gan tas vairāk iespējams pacientiem ar sistēmisko sarkano vilkēdi un saistaudu slimībām, tomēr ir ziņots par aseptisko meningītu arī pacientiem, kuriem nebija iepriekš minētās slimības.

 

Ibuprofēna lietošana var izraisīt sievietes auglības traucējumus, un to nav ieteicams lietot sievietēm, kuras plāno grūtniecību vai kurām ir problēmas ar apaugļošanos, vai arī tiek veikta neauglības cēloņa izmeklēšana.

 

Bērni un pusaudži, kuriem ir organisma atūdeņošanās, ir pakļauti nieru bojājuma riskam.

 

Ilgstoša NPL lielu devu lietošana var izraisīt galvassāpes. Tās nedrīkst ārstēt, palielinot zāļu devu. Pastāvīga pretsāpju līdzekļu lietošana, īpaši lietojot vairākus vienlaikus, var izraisīt nieru slimību.

 

Ilgstošas ibuprofēna lietošanas gadījumā nepieciešama redzes kontrole.

 

Ibuprofēna lietošana var maskēt infekcijas slimības simptomus.

 

Atsevišķos gadījumos vējbakas var būt par cēloni smagiem ādas un mīksto audu infekciju sarežģījumiem. Pašlaik NPL nozīmi šo infekciju gaitas pastiprināšanā nevar izslēgt. Tāpēc vējbaku gadījumā ieteicams izvairīties no ibuprofēna lietošanas.

 

Citas zāles un Ibulain

Pastāstiet ārstam vai farmaceitam par visām zālēm, kuras lietojat pēdējā laikā, esat lietojis vai varētu lietot. Ibulain un:

 • zāles paaugstināta asinsspiediena mazināšanai: ibuprofēns pavājina to darbību;

 • bēta blokatori (zāles sirdsdarbības biežuma un paaugstināta asinsspiediena mazināšanai): ibuprofēns pavājina to darbību;

 • AKE inhibitori (paaugstināta asinsspiediena ārstēšanai): NPL pavājina to darbību; var palielināties NPL izraisīts nieru toksicitātes risks;

 • diurētiskie līdzekļi: pavājinās urīna izdali veicinošā darbība, var palielināties NPL izraisīts nieru toksicitātes risks;

 • kāliju aizturoši diurētiskie līdzekļi: vienlaikus lietošana var izraisīt paaugstinātu kālija līmenis asinīs;

 • sirds glikozīdi (digoksīns): var pastiprināties sirds mazspēja;

 • holestiramīns (zāles holesterīna līmeņa pazemināšanai): vienlaicīga lietošana var samazināt ibuprofēna uzsūkšanos kuņģa-zarnu traktā. Šīs zāles jālieto ar vismaz divu stundu starplaiku;

 • litijs (zāles psihisko traucējumu ārstēšanai): samazinās litija izvadīšana un palielinās toksicitātes risks;

 • metotreksāts (zāles vēža vai atsevišķu reimatisku slimību ārstēšanai): samazinās metotreksāta izvadīšana un palielinās toksicitātes risks;

 • ciklosporīns (zāles imūnās reakcijas nomākšanai): palielinās nieru toksicitātes risks;

 • mifepristons (kontracepcijas līdzeklis): NPL nedrīkst lietot 8-12 dienas pēc mifepristona lietošanas;

 • citi pretsāpju līdzekļi un ciklooksigenāzes-2 selektīvie inhibitori: jāizvairās no divu vai vairāku NPL, t. sk. ciklooksigenāzes-2 selektīvo inhibitoru vienlaicīgas lietošanas, jo var palielināties blakusparādību risks;

 • acetilsalicilskābe (aspirīns): no vienlaicīgas lietošanas jāizvairās, jo palielinās blakusparādību risks. Maz ticams, ka klīniski nozīmīga mijiedarbība sagaidāma epizodiskas ibuprofēna lietošanas gadījumā;

 • kortikosteroīdi (zāles iekaisuma, alerģijas ārstēšanai, imūnās reakcijas nomākšanai): palielinās KZT čūlas un asiņošanas risks;

 • antikoagulanti (zāles asinsreces kavēšanai, piemēram, varfarīns): NPL var pastiprināt to darbību;

 • zāles cukura diabēta ārstēšanai (sulfonilurīnvielas atvasinājumi): NPL var pastiprināt šīs grupas zāļu darbību. Ir saņemti reti ziņojumi par pazeminātu glikozes līmeni asinīs pacientiem, kuri tika ārstēti ar sulfonilurīnvielas atvasinājumiem un ibuprofēnu;

 • trombocītu salipšanu nomācoši līdzekļi (antiagreganti): palielinās KZT čūlas un asiņošanas risks;

 • zāles depresijas ārstēšanai (selektīvie serotonīna atpakaļsaistīšanas inhibitori): palielinās KZT čūlas un asiņošanas risks;

 • takrolims (zāles imūnās reakcijas nomākšanai): iespējams, palielinās nieru toksicitātes risks;

 • zidovudīns (zāles AIDS ārstēšanai): HIV pozitīviem hemofīlijas slimniekiem palielinās hematoloģiskas toksicitātes risks (asinsizplūdums locītavas dobumā un citur);

 • hinolonu grupas antibiotikas (piemēram, norfloksacīns): var paaugstināties krampju rašanās risks;

 • aminoglikozīdu grupas antibiotikas: NPL var samazināt šo zāļu izvadīšanu un palielināt toksicitātes risku;

 • Ginkgo biloba ekstrakts: var veicināt asiņošanu;

 • vorikonazols un flukonazols (zāles sēnīšu infekcijas ārstēšanai): pastiprinās ibuprofēna darbība, tādēļ ir jāsamazina tā deva.

 

Ibulain kopā ar alkoholu

Ārstēšanās laikā nedrīkst lietot alkoholu, jo palielinās KZT čūlu un asiņošanas risks.

 

 

 

Grūtniecība, barošana ar krūti un fertilitāte

Ja šo zāļu lietošanas laikā ir konstatēta grūtniecība, par to jāinformē ārsts. Pirmajos sešos grūtniecības mēnešos Ibulain nedrīkst lietot bez konsultēšanās ar ārstu. Ņemot vērā palielināto komplikāciju risku mātei un bērnam, pēdējos trijos grūtniecības mēnešos Ibulain lietot nedrīkst.

 

Krūts barošanas periodā pieļaujama īslaicīga lietošana sāpju un drudža mazināšanai. Ja nepieciešama ilgstoša ārstēšana un lielu devu lietošana, barošana ar krūti jāpārtrauc.

 

Ibuprofēns var samazināt sievietes auglību. Efekts ir atgriezenisks pēc zāļu lietošanas pārtraukšanas (skatīt Brīdinājumi un piesardzība lietošanā).

 

Transportlīdzekļu vadīšana un mehānismu apkalpošana

Nevadiet transportlīdzekli, ja zāļu lietošanas laikā ir galvassāpes, reibonis, nogurums vai citi nervu sistēmas vai redzes traucējumi.

 

Ibulain satur saharozi, kviešu miltus un krāsvielu karmoizīnu (E122)

Ja ārsts ir teicis, ka Jums ir kāda cukura nepanesība, pirms lietojat šīs zāles, konsultējieties ar ārstu.

Tablešu apvalka sastāvā ir kviešu milti. Zāles nevajadzētu lietot pacientiem ar kviešu alerģiju (atšķirīgu no celiakijas).

Tablešu apvalka sastāvā ir krāsviela karmoizīns (E122), kas var izraisīt alerģiskas reakcijas.

 

 

3. Kā lietot Ibulain

 

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

 

Tablete jānorij vesela ēšanas laikā vai tūlīt pēc ēšanas, bagātīgi uzdzerot ūdeni.

Ārstēšana jāsāk ar mazāko ieteikto devu.

 

Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma deva ir 200 mg (1 tablete) 3-4 reizes dienā. Devu var palielināt un lietot 400 mg (2 tabletes) līdz 3 reizēm dienā. Dienas deva nedrīkst pārsniegt 1200 mg (6 tabletes). Pēc ārstnieciskā efekta sasniegšanas devu samazina līdz 600-800 mg (3-4 tabletes) dienā.

 

Gados vecākiem pacientiem jālieto pēc iespējas mazāka deva, iespējami īsāku laiku, jo šai pacientu grupai ir paaugstināts blakusparādību risks.

 

Pacienti ar aknu un/vai nieru darbības traucējumiem

Pacientiem ar viegliem vai vidēji smagiem aknu un/vai nieru darbības traucējumiem jālieto pēc iespējas mazāka deva iespējami īsāku laiku. Pacienti ar smagu aknu un/vai nieru mazspēju šīs zāles lietot nedrīkst (skatīt Nelietojiet Ibulain šādos gadījumos).

 

Bez konsultēšanās ar ārstu pieaugušie sāpju mazināšanai Ibulain drīkst lietot ne ilgāk par 10 dienām, drudža ārstēšanai - ne ilgāk par 3 dienām.

 

 

 

Lietošana bērniem un pusaudžiem

Pirms šo zāļu lietošanas bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam obligāti jākonsultējas ar ārstu.

Bērniem no 6 līdz 9 gadu vecumam (ķermeņa masa 20-29 kg) deva ir 200 mg (1 tablete) 3 reizes dienā.

Bērniem no 10 līdz 12 gadu vecumam (ķermeņa masa 30-39 kg) deva ir 200 mg (1 tablete) 3-4 reizes dienā.

Bērniem no 12 gadu vecuma lieto pieaugušo devas.

Ibulain nedrīkst lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam vai bērniem ar ķermeņa masu, mazāku par 20 kg (augsts aktīvās vielas daudzums vienā tabletē).

 

Ja Jums liekas, ka zāļu iedarbība ir pārāk stipra vai pārāk vāja, konsultējieties ar ārstu.

 

Ja esat lietojis Ibulain vairāk nekā noteikts

Pārdozēšanas gadījumā nekavējoties sazinieties ar ārstu vai nekavējoties dodieties uz tuvāko slimnīcu. Paņemiet līdzi zāļu iepakojumu.

Simptomi: slikta dūša, vemšana, galvassāpes, miegainība, paaugstināts arteriālais asinsspiediens, troksnis ausīs, palēnināta sirdsdarbība, nieru un aknu darbības traucējumi, krampji, elpošanas traucējumi, samaņas zudums.

 

Ja esat aizmirsis lietot Ibulain

Nākamajā zāļu lietošanas reizē lietojiet parasto devu. Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu.

 

Ja pārtraucat lietot Ibulain

Ja nav nepieciešams turpināt ārstēšanu, varat droši pārtraukt zāļu lietošanu.

 

 

4. Iespējamās blakusparādības

 

Tāpat kā visas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas. Blakusparādības galvenokārt ir atkarīgas no devas un lietošanas ilguma. To sastopamība mazinās, lietojot mazāko terapeitisko devu, iespējami īsāku laiku.

 

Bieži (rodas 1-10 no 100 lietotājiem)

Galvassāpes, viegls reibonis.

Kuņģa-zarnu trakta blakusparādības (gremošanas traucējumi, caureja, slikta dūša, vemšana, vēdera sāpes, meteorisms, aizcietējumi, melni izkārnījumi, asiņošana kuņģī un zarnās, asins vemšana), izsitumi, nogurums.

 

Retāk (rodas 1-10 no 1000 lietotājiem)

Iesnas/izdalījumi no deguna, bezmiegs, trauksme, redzes traucējumi, dzirdes traucējumi, apgrūtināta elpošana, bronhu spazmas, astma, čūlas mutē, kuņģa čūla, kuņģa čūlas plīsums, kuņģa gļotādas iekaisums, hepatīts, dzelte, aknu darbības traucējumi, nātrene, nieze, sīki asinsizplūdumi ādā un gļotādās, angioneirotiskā tūska, pastiprināta jutība pret gaismu, traucēta nieru darbība, asins šūnu skaita izmaiņas, tai skaitā agranulocitoze, leikopēnija, trombocitopēnija, anēmija, miegainība, tirpšanas sajūta.

 

 

 

 

Reti (rodas 1-10 no 10 000 lietotājiem)

Nebakteriāls meningīts, alerģiska reakcija, depresija, apjukums, redzes nerva iekaisums, toksiska redzes nerva neiropātija, tinīts (troksnis ausīs), vertigo (reibonis), aknu bojājums un šķidruma aizture organismā (tūska).

 

Ļoti reti (rodas mazāk nekā 1 no 10 000 lietotājiem)

Aizkuņģa dziedzera iekaisums, aknu mazspēja, ādas un gļotādu pārmaiņas (dažkārt nopietnas), piemēram, toksiska epidermas nekrolīze, erythema multiforme un Stīvensa-Džonsona sindroms.

 

Biežums nav zināms

Kolīts un Krona slimība (iekaisīgas zarnu slimības).

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ibuprofēns var paildzināt asins tecēšanas laiku.

 

Ir bijuši ziņojumi par paaugstinātu asinsspiedienu un sirds mazspēju, kā arī par čūlu paasinājumu resnajā zarnā un Krona slimības (zarnu slimības) paasinājumu, ārstējot ar pretsāpju zālēm (NPL).

 

Ir bijuši atsevišķi smagas ādas infekcijas gadījumi vējbaku laikā, tāpēc vējbaku gadījumā no ibuprofēna lietošanas ir jāizvairās.

 

Tādu zāļu lietošana kā, piemēram, Ibulain var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku.

 

Ziņošana par blakusparādībām

Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Tas attiecas arī uz iespējamajām blakusparādībām, kas nav minētas šajā instrukcijā. Jūs varat ziņot par blakusparādībām arī tieši Zāļu valsts aģentūrai, Jersikas ielā 15, Rīgā, LV 1003. Tālr.: +371 67078400. Fakss: +371 67078428. Tīmekļa vietne: www.zva.gov.lv

Ziņojot par blakusparādībām, Jūs varat palīdzēt nodrošināt daudz plašāku informāciju par šo zāļu drošumu.

 

 

5. Kā uzglabāt Ibulain

 

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C.

Uzglabāt oriģinālā iepakojumā, lai pasargātu no gaismas un mitruma.

 

Uzglabāt šīs zāles bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

 

Nelietot šīs zāles pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz kastītes marķējuma pēc „Derīgs līdz:’’. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

 

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

 

 

 

 

6. Iepakojuma saturs un cita informācija

 

Ko Ibulain satur

 • Aktīvā viela ir ibuprofēns (Ibuprofenum).

Katra apvalkotā tablete satur 200 mg ibuprofēna.

 

 • Citas sastāvdaļas (palīgvielas) ir kartupeļu ciete, magnija stearāts, saharoze, povidons, krāsviela karmoizīns (E122), magnija hidroksikarbonāts, krāsviela titāna dioksīds (E171), silīcija dioksīds, kviešu milti, karnauba vasks.

 

Ibulain ārējais izskats un iepakojums

Tabletes rozā apvalkā, tabletes griezumā redzams apvalks rozā krāsā un kodols baltā vai gandrīz baltā krāsā.

 

 • Pa 10 apvalkotajām tabletēm blisterī. Pa 1, 2 vai 20 blisteriem (10, 20 vai 200 tabletes) kopā ar lietošanas instrukciju kartona kastītē.

 • Pa 100 apvalkotajām tabletēm polipropilēna burciņā. Pa vienai burciņai (100 tabletes) kopā ar lietošanas instrukciju kartona kastītē.

 

Visi iepakojuma lielumi tirgū var nebūt pieejami.

 

Reģistrācijas apliecības īpašnieks un ražotājs

AS “Olainfarm”.

Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija

Tālr.: +371 67013701

Fakss: +371 67013777

e-pasts: olainfarm@olainfarm.lv

 

Šī lietošanas instrukcija pēdējo reizi pārskatīta 05/2015 Источник аннотации, инструкции по применению препарата(лекарства): Государственное агенство лекарств-ZVA


Назад


Facebook Tweeter E-mail link Draugiem
Аптекам и магазинам БАД’ов Рекламодателям О проекте

2011-2021 iDrugs24.com © . Все права защищены